Sennheiser HD 630VB Türkiye’de

Bilim & Teknoloji Anafor 1.087 views

Sennheiser HD 630VB artık Türkiye’de. Sennheiser’ın mükemmel sesi yakalama tutkusuyla mobil yaşam gerekliliklerini sağlamak için tasarlanan HD 630VB, müzik tutkunlarının alışık olduğu kaliteli müziği yanlarında taşımasını sağlıyor.

 

Sennheiser HD 630VB, yüksek ses kalitesi, dayanıklı alüminyum gövdesi, taşınmayı kolaylaştıran katlanabilir yapısı, kulaklık üzerindeki bas kontrolü ile her türlü cihaz ve ortamda kullanılması ile dikkat çekiyor. Geniş frekans aralığı, düşük empedans değeri ve kulakları kaplayan yapısı ile fark yaratan kulaklık için belirlenen son kullanıcı satış fiyatı 1.800 TL.

 

10 Hz ile 42 KHz arasındaki geniş frekans yelpazesi ile Sennheiser HD 630VB, kaliteli kayıtların seslerde detay kaybı yaşanmadan dinlenmesine olanak sağlıyor. Doğrudan kulaklık üzerindeki ses kontrol düğmeleri ile ses yüksekliği ayarlanabiliyor. Yalnızca bas sesler için ayrıca konumlandırılmış tekerlek şeklindeki ayar düğmesi ile kullanıcılar istedikleri bas seviyesini kolayca değiştirebiliyor. Kulaklık üzerindeki kontrol düğmeleri ve dahili çift yönlü mikrofon ile cep telefonu konuşmaları da gerçekleştirilebiliyorlar.

 

TAŞINABİLİRLİK ÖN PLANDA
Hafifletilmiş alüminyum ve çelik gibi dayanıklı malzemelerden üretilen Sennheiser HD 630VB, katlanabilir yapısı ve 400 gram ağırlığı ile kolaylıkla ev ve ofis dışında kullanılabiliyor. Profesyonel ses sistemleri ile de kullanılabilmesi için kulaklık yanında 3,5 mm – 6,3 mm dönüştürücü jak adaptörü hediye ediliyor. HD 630VB aynı zamanda tüm Android ve Apple cihazlar ile de uyumlu.

senn2

Avatar

{Anafor}

Bir cevap yazın